Modrić ukrao slavlje Ronaldu; Za deset minuta namjestio dva gola!

REAL – GRANADA 5:0 u utakmici 17. kola La Lige koja je bila samo povod da Cristiano Ronaldo spektakularno proslavi osvajanje četvrte Zlatne lopte, piše Index. hr.

Ova utakmica na sebi je velikim slovima imala ispisan “dupli hendikep” jer uvjerljivo vodeći Real i pretposljednju Granadu dijeli ponor od 31 boda, što se vidjelo i po rezultatu.

U 12. minuti Isco je postigao prvi gol za domaćine, a devet minuta kasnije Luka Modrić puca s ruba kaznenog prostora, a golman gostiju Ochoa uspijeva tek odbiti njegov udarac do Benzeme koji povećava vodstvo Reala.

Ronaldo uveličava svoju proslavu u 27. minuti, kada mu Marcelo sjajno centrira, a on lako poentira glavom.

Četiri minute kasnije, Modrić je zaslužan za još jedan gol njegove momčadi jer savršeno je poslužio Isca koji iz blizine samo postavlja nogu za 4:0.

Modrić je iznimno raspoložen, što je dokazao i na kraju prvog dijela, kada je pucao nakon duplog pasa s Benzemom, ali Ochoa jedva brani i ovaj njegov udarac.