MZT uvjerljiv protiv Zadra; Nazor iskoristio slabosti zadarske momčadi

Košarkaši Zadra u 18. kolu ABA lige upisali su uvjerljiv poraz na gostovanju u Skopju. Domaći MZT bio je bolji s uvjerljivih 92-65.

Zadar se donekle držao do poluvremena, kada se otišlo s prednošću domaćina od plus devet. U nastavku, raspoloženi igrači Ante Nazora pojačavaju ritam i odlaze na nedostižnu prednost koju su do kraja utakmice dodatno povećavali.

Drenovac i Scott predvodili su domaću momčad do pobjede ubacivši po 18 koševa, Simonovski je dodao 14, a bivši centar Zadra Jure Lalić zaustavio se na 12 poena uz 8 skokova.

Kod Zadra, Vladović je ubacio 18 koševa uz 3 asistencije, Ivan Marinković zaustavio se na 12 poena, a u solidnom izdanju se predstavio Maj Kovačević koji je u prvom službenom nastupu za Zadar ubacio 10 koševa.