6 medalja i 4 titule prvaka Hrvatske za Mihovila Ninčevića

04.-05. veljače 2017.g na bazenu Poljud u Splitu održano je OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE ZA PLIVAČE S INVALIDITETOM koje je najmasovnije, a ujedno i najznačajnije natjecanje za plivače s invaliditetom koje se redovno održava u Hrvatskoj svake godine.

U konkurenciji 100-ak natjecatelja iz 6 reprezentacija BiH, Mađarske, Malezije, Slovenije, Srbije i 13 hrvatskih klubova pod vodstvom trenera Renata Škulića boje našeg kluba je branio Mihovil Ninčević (1997).

Mihovil je nastupio u klasi S14 u 6 disciplina i to 50 i 100m slobodno, 50 i 100m leđno te 50 i 100m delfin, a osvojio je 6 medalja i 4 titule prvaka Hrvatske. Do titula prvaka Hrvatske i zlatnih medalja u općoj doplivao je  u disciplinama 50m slobodno (28.89), 100m slobodno (01:04.54), 50m leđno  (35.20)  i 100m leđno (1:19.88).

U disciplinama 50m delfin (31.74) i 100m delfin (1:15.54) je bio jedini natjecatelj koji je nastupio u svojoj klasi u općoj kategoriji te mu zbog pravila nisu dodijeljene medalje.

Srebrne medalje je osvojio u open kategoriji u disciplinama 50m slobodno i 50m leđno.

Mihovil je u većini disciplina  isplivao osobne rekorde, a njegov trener Renato je najzadovoljniji vremenima isplivanim u disciplinama 50 i 100m slobodno.