Marin Tomasov zabio lisabonskom Sportingu za izjednačenje

Bivši igrač Hajduka i Rijeke, a aktualni član Astane, Zadranin Marin Tomasov, zabio je lijepi gol lisabonskom Sportingu u uzvratnoj utakmici 1/16 finala Europske lige, a u samoj završnici upisao je i asistenciju.

Tomasov je u 37. minuti susreta u Lisabonu zabio za izjednačenje na 1:1. Lijepo je nakon ubacivanja iz kornera i odbijanca s nekih 14 metara ljevicom poklopio loptu, a ona je odsjela u nebranjenom kutu Sportingovog gola. Tomasovu je to drugi gol Sportingu u dvije utakmice, budući je zabio i u prvoj utakmici ovih momčadi prošlog tjedna kada je Sporting na kraju slavio s 3:1.

Na poluvremenu je rezultat bio 1:1, a završilo je 3:3. Deset minuta prije kraja Sporting je vodio 3:1, a onda su u Twumasi u 80. i Šomko u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabili za konačni rezultat. To je rezultat koji je odveo Sporting dalje s ukupnih 6:4, a Tomasov je ujedno i asistirao za gol Šomka.