Poraz odbojkaša Zadra od Zagreba

U zaostaloj utakmici 10. kola Skupine II Prve A lige odbojkaši Zadra poraženi su na gostovanju kod Zagreba. Nakon vodstva 2:1 u setovima Zadar je u četvrtom setu držao egal dok na servis nije došao Bogdanović. Tada su domaćini napravili seriju od čak 11 uzastopnih poena i izjednačili na 2:2. U petom setu izjednačeno je bilo do 4:4 nakon čega je Zagreb do kraja utakmice održavao prednost od dva – tri poena. Osvojeni bod Zadranima je utješna nagrada nakon dobre izvedbe u Trnskom.

– Odigrali smo odličnu utakmicu u kojoj nas je samo malo sreće i koncentracije dijelilo od pobjede. Ovo je putokaz kako trebamo igrati u sljedećim utakmicama, posebno već u subotu u Daruvaru – rekao je Marin Masnić, trener Zadra.

Dva kola prije kraja natjecanja u Skupini II vodi Zagreb sa 27 boda, a Zadar i Daruvar skupili su 26.