Održano Županijsko prvenstvo u plivanju “Zima 2013.”

U organizaciji PK Zadar 19. siječnja održano je Županijsko prvenstvo u plivanju „ZIMA – 2013“ na natjecanju smo nastupili sa 127 plivača i osvojili 88 medalja (43 zlata, 22 srebra i 23 bronce)

U jutarnjem dijelu nastupili smo sa 80 članova u dobi od početnika do juniora koji su osvojili

ukupno 59 medalja od toga 29 zlatnih, 13 srebrnih i 17 brončanih.

MEDALJE SU OSVOJILI

Dvije zlatne medalje: Bavdek Leo, Knežević Marko, Krpina Lovro, Krstić Tonka, Rudić Petra, Sesardić Dora, Smolić Filip i Šušteršić Ellena.

Dvije srebrne medalje je osvojila Radman Sara,

Dvije brončane osvojili su: Hrboka Dora, Klasić Mia, Molnar Mia i Vukić Tomi.

Po jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju osvojili su: Antičević Margita, Baraba Nikita, Grgić Duje, Krpina Lucijan i Nižić Zara. Jednu zlatnu i jednu brončanu osvojili su: Ćustić Barbara i Surać Martina.

Do zlatnih medalja su doplivali i: Klasić Mia, Komadina Maksim, Kovačević Angelo, Lukić Šime, Medić Stipe i Nižić Ante

Na postolje po srebra su se penjali: Bukvić Ante, Klasić Lucija, Lučev Petra, Radman Ana, Rudić Toni i Zdrilić Martin dok su brončane medalje osvojili: Boban Jure, Gobin Lučano, Grbić Maggie, Marin Dorijan, Pedić Luka, Sipina Nika i Smolić Andrija.

U popodnevnom dijelu nastupili smo sa 47 naših ribica koje su osvojile ukupno 29 medalja od toga 14 zlatnih, 9 srebrnih i 7 brončanih.

Dvije zlatne medalje: Komadina Maksim, Kuman Marija i Maraš Matej, dvije srebrne medalje je osvojio Kuman Noa, dok je dvije brončane osvojila Pestić Paula

Po jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju osvojili su: Bajlo Diego, Klasić Lucija, Krstić Ema i Vidaković Marija

Jednu zlatnu i jednu brončanu osvojili su: Pedić Luka i Zubčić Roko.

Do zlatnih medalja su doplivali i: Haberle Ema i Zubčić Mirta, a na postolje po srebra su se penjali: Ivanov Matija, Klasić Mia i Kovačević Angela dok su brončane medalje osvojili: Kurta Mia i Šabić Anđelo.

Čestitamo svim plivačima uz posebne čestitke najmlađima koji su po prvi put nastupili na natjecanju, a moramo napomenuti da su neki od njih tek nedavno završili obuku neplivača. Kompletne rezultate po kategorijama kao i fotogalerije oba dijela natjecanja možete pogledati na našim web stranicama www.pk-jadera.hr.

U jutarnjem dijelu natjecanja nastupili su: Antičević Margita, Bajlo Diego, Baraba Nikita, Barić Sandro, Bavdek Leo, Begić Melita, Bencun Frane, Budak Josip, Bukvić Ante, Bukvić Ivona, Buterin Šime, Curiš Mija, Čanković Niki, Ćustić Barbara, Dobrić Petra, Gobin Lučano, Govorčin Renato, Grbić Maggie, Grbić Michelle, Grgić Duje, Hrboka Dora, Ikić Magdalena, Jakšić Teo, Jelinić Duje, Jerak Lovre, Klapan Tija, Klasić Mia, Klasić Lucija, Knežević Dorijan, Knežević Marko, Komadina Maksim, Kovačević Angelo, Krpina Lucijan, Krpina Lovro, Krstić Tonka, Kuman Noa, Lisica Kristijan, Lučev Petra, Lukić Josip, Lukić Šime, M. Mazul Magdalena, Maraš Matej, Maraš Marija, Marin Dorijan, Matić Matija, Medić Stipe, Mičić Karlo, Mitrović Marino, Molnar Mia, Nižić Ante, Nižić Mate, Nižić Zara, Pavić Sara, Pedić Gloria, Pedić Luka, Pehar Marija, Perić Luka, Pestić Jakov, Pestić Martina, Pilipović Krešimir, Pilipović Petar, Radman Ana, Radman Sara, Rogić Jakov, Rončević Luka, Rudić Toni, Rudić Petra, Sekula Danijel, Sesardić Dora, Sipina Nika, Smolić Andrija, Smolić Filip, Sorić Lara, Sorić Ivan, Stipčević Šime, Stipčević Kata, Surać Martina, Surać Morena, Šalina Marija, Šare Lovre, Šikić Ante, Šišeta Anđela, Škalec Mateo, Šušteršić Ellena, Vukić Tomi, Vunić Roko, Zdrilić Martin, Zubčić Roko, Žodan Bruno, Župan Jure.

U popodnevnom dijelu natjecanja nastupili su: Babić Ilija, Babić Andrija, Bajlo Diego, Bajlo Franko, Bajlo Piero, Bajlo Aldo, Barić Nikola, Bašić Nika, Benić Dorna, Borojević Marcela, Cicilijani Luka, Cicilijani Karlo, Dujić Luciano, Grbić Kristijan, Grgić Roko, Haberle Ema, Ivanov Matija, Kajtazi Niko Marko, Klasić Mia, Klasić Lucija, Komadina Maksim, Koren Jakob, Kostović Josip, Kovačević Angela, Krstić Ema, Kuman Marija, Kuman Noa, Kurta Mia, Ljubičić Bepo, Maraš Matej, Marić Nikola, Marin Barbara, Mitrović Luka, Pavičić Filip, Pedić Lovre, Pedić Luka, Pestić Paula, Peša Marko, Ratković Filip, Sorić Lea, Šabić Anđelo, Veršić Zvonimir, Veršić Niko, Vidaković Marija, Zubčić Roko, Zubčić Mirta, Zurak Aneta, Žunić Stipe, Žunić Frane

Treneri koji su vodili ekipe: Marijan Čulina, prof., Ante Džaja, prof. i Danijel Torbarina, prof.