KOŠARKA U LIGAMA A-2, B-1, JUNIORA I KADETKINJA

Ribola “potopila” Sonik, Jazine “preskočile” Dubrovnik

Žeminea Čotrić

Dvije pobjede i jedan poraz, učinak je to županijskih A-2 ligaša u sedmom kolu prvenstva.

Derbi se odigrao u Zadru, na žalost izvrsna ekipa Ribola- Kaštela slavila je uvjerljivo u srazu kontra Sonik Puntamike, na kraju su domaćini završili na minus 26, s najtežim podbačajem u zadnjih godinu dana.

No, zato se momčad Jazina ‘pjevajući’ vratila iz Dubrovnika, tamo su ‘Gospare’ ostavili na 76-71.

Trijum su upisali i Sukošanci, kod kuće, plus 19 kontra Mislava.

Poličnik i Otok Ugljan su ‘tukli’, a Škabrnja je ‘pognutih glava’ napustila parket u šestom kolu B-1.

U dvostrukom juniorskom ‘obračunu’ Krševanova i Krešimirova grada, uspješni su bili Sonik Puntamika i Jolly JBS, dok su kadetkinje Zadra savladale vršnjakinje iz Šibenika.

 

A-2 LIGA

SOLIN 80

CETINA 66

(23:20;19:15;20:12;18:19)

KK Solin: I. Bralić, I. Vuković 21, H. Oršolić 17, M. Cvitanović 5, T. Vulić 3, F. Baković 14, Z. Milanović 9, I. Vukšić 2, I. Vrgoč, P. Barišić, T. Lozančić 9, T. Duvnjak.

KK Cetina: I. Svalina 7, M. Macan 8, Branko Šipić 7, J. Vukas 4, M. Bakić, P. Žaper, M. Grizelj 1, J. Bilobrk 20, M. Dukić, A. Marić, J. Ćurković 19.

 

SONIK PUNTAMIKA 77

RIBOLA-KAŠTELA 103

(26:31;17:29;20:20;14:23)

KK Sonik Puntamika: B.J. Šoba 2, M. Anželić 5, F. Jošić, M. Gligora 4, J. Bulić 20, N. Marin, D. Bašić, M. Segarić, N. Jadrijev 5, T. Longin 3, V. Glavan 9, M. Zrnić 29.

KK Ribola-Kaštela: L. Klarica 10, L. Odak, I. Rašetina 8, T. Biočić 10, A. Tešija, D. Rančić 19, S. Režić 30, D. Bender 20, B. Pruže, S. Požgaj 2, I. Čirko 2, M. Vručinić 2.

 

DUBROVNIK 71

JAZINE 76

(15:22;15:28;20:11;21:15)

KK Dubrovnik: Šeparović 15, Radulović 2, Dubelj 15, Meštrović 4, Marin 8, Katić 4, Habul 13, Perić, Kotlar 4, Kušt 6.

KK Jazine: Čiklić 34, Jeličić 2, Bulić 9, Rutar, Atelj, Krstić, Mavra 13, Baričević, Šipić 12, Banović, Vladović 6.

 

SUKOŠAN 102

MISLAV 83

(21:19;30:22;24:19;27:23)

KK Sukošan: M. Dijan 2, J. Mrkić 14, L. Kovačević 2, M. Knežević 11, I. Peričić, A. Dević 10,I. Dražević, L. Bašić 12, J. Perić, M. Jurica 23, I. Vraneš 18, M. Špaleta 10.

KK Mislav: V. Mamić 18, D. Biuk, D. Jeličić 4, D. Jakoliš 23, L. Petrašić 6, A. Maras 17, I. Delaš, M. Cvitković 2, P. Šarac 11, A. Šustić 2.

Poredak: Ribola-Kaštela 7-0, Omiš-Galeb, Sonik-Puntamika, Jazine i Sukošan 4-3, Solin, Mislav i Trogir 3-4, Dubrovnik 2-5, Cetina 1-6.

 

B-1 LIGA

KD.LIONS 87

ŠKABRNJA 83

(29:28,21:17,26:20,11:18)

KK D.Lions:Markoć 15, Očašić, Pejčinović, Bojčić 18, Korhamer 2, Egerić 18, Musič, Ercegović, Batinić, Mulić 31, Dželalija, Bilić.

KK Škabrnja: Čuška, Plazonjić 4, L. Škara, Čuška, B.Škara, B.Škara 24, Pantalo, Butić 25, Zagorac, Đerđa 28, Bralić, Ražov.

 

POLIČNIK 98

DALVIN 2001 71

(24:8,26:18,21:16,27:29)

KK Poličnik: Pećanić, A. Mijolović 10, S. Mijolović 15, Š. Barić 5, J.Barić 12, Lončar 2, Jurjević 27, Marinović 7, Kovačević 7, Šarić, J.Mijolović 13.

KK Dalvin 2001: Vrlić 7, Jelavić 8, Gašpar 2, Grubišić 2, Čizmić 16, Kujundžić 10, Marinković 11, Jakoliš, Štroliga 9, Radić 6, Katić

OTOK UGLJAN 80

KONAVLE 45

(22:10,19:11,20:10,19:14)

KK Otok Ugljan: Ivoš 2,Marcelić 7, Kolega 4, Nižić 4, M. Šoša 18, Perin 6, Uhoda 8, Žugić, Popović 6, Bralić 10 , A. Šoša 15.

KK Konavle: Stanišić 2, Kristić 2 , Miljas 7 , Kuliš , Zglav , Arbanasin, Mazarekić 5, Šapro 3 , Mihatović 6, Bušković 20, Radovac, Kuliš.

Poredak: D. Lions 6-0, Adriatic Split 5-1, Šibenik 5-0, Poličnik 4-1, D. Petrović 3-3, Otok Ugljan 4-0, Adriatic i DOŠK 3-2, Amfora 1-5, Škabrnja 1-4, Konavle i Dalvin 0-6, Metković 0-5,

JUNIORI

SONIK PUNTAMIKA 90

ŠIBENIK 83

(30:20;16:18;24:19;25:26)

KK Sonik Puntamika: K. Tomić, B.J. Šoba 6, D. Tuta 2, F. Jošić 9, B. Ivanić, S. Sorić, D.Bašić 3, M. Segarić 20, N. Jadrijev 13, F. Mileta 10, V. Bralić, V. Glavan 32.

GKK Šibenik: K. Radovčić 10, V. Ninić, K. Vučenović 2, R. Bađim 18, F. Kalpić 28, E. Chiabov 3, K. Andabaka 12, R. Stanarević, A. Rudan, M. Vujičević 10, L. Kašić, P. Paić.

 

JOLLY JBŠ 93

ABC ZADAR 63

(23:15;33:21;14:12;23:15)

KK Jolly JBŠ: F. Marić 9, A. Mršić, B. Petković 5, N. Pulić 1, I. Perković 24, Z. Grubišić 20,M. Bilalović 12, T. Lučin 8, I.V. Goreta 2, R. Ćaleta-Car 3, L. Mrdeža 6, N. Jelić 3.

KK ABC Zadar: M. Vidaić 6, J. Deković 10, D. Popović, M. Marinović 22, J. Jurčić 13, R.

Hajdić 4, L. Perić, M. Dugandžić, I. Vukičević 3, P. Pantalon 3, D. Musap 1, A. Brala 1.

 

ABC ZADAR 59

SPLIT 93

(8:34;15:27;11:15;25:17)

KK ABC Zadar: Mario Vidaić, Deković 6, Mate Vidaić 2, Marinović 22, Jusup 4, Hajdić 12, Perić, Dugandžić 3, Vukičević 4, Pantalon, Jurčić 6, Brala.

KK Split:Filipović 9, Galić 21, Kotrulja 6, Kujundžić 12, Dominović 8, Katić 8, Šustić 4, Jakoliš 4, Omrčen 5, Jukić 16.

Poredak: Sonik Puntamika 5-1. Split i Ribola-Kaštela 5-0, Jolly JBŠ 4-2, Zadar 4-0, Šibenik 2-3, Dražen Petrović 1-5, ABC Zadar 0-7, Dubrovnik i Alkar 0-4.

 

 

LIGA KADETKINJA

ZADAR 69

ŠIBENIK 61

(17:8,15:17,12:22,25:14)

ŽKK ZADAR: Jelenković 10, Jelovac 4, Šare 31, ČaviĆ, Penđa, Gardijan 2, Budija, Mandić 6, Jadrijev, Dunatov 16, Iličić.

ŽKK ŠIBENIK: Vukšić 17, Čaleta , Gulam, Protega, Mirčeta , Ivančević 15, Skrozić 2, 10, , Čičin-Šain 4, Ivanišević 15.

Poredak: Vodoce i RHEA 3-0, Zadar, Split i Dugopolje 2-2, Šibenik 0-3, Studenac 0-2.

Ostavi komentar koristeći Facebook



 

Listen on Online Radio Box!

Svira(lo) na Anteni Zadar 97,2

Listen on Online Radio Box!

10 najemitiranijih na Anteni Zadar