KOŠARKA U NIŽIM "RAZREDIMA"

U Škabrnji “čuška” favoritima iz Splita

Arhiva, ilustracija
Tamni način

Momčad Otoka Ugljana upisala je poraz, a Škabrnja pobjedu u nepotpunom 7. kolu B-1 košarkaške lige, u kojemu su ‘Boduli’ tijesno izgubili u gostima kod nekada moćnog Dalvina 2001, dok su pravi podvig načinili Lepur, Plazonjić, Čuška, Đerđa i družina porazivši doma apsolutnog  favorita i uoči susreta ‘lidera’ na tablici, sastav iz Splita.

Mlađe kadetkinje Zadra izgubile su uvjerljivo u Vodicama, tamo se posljednjih godina igra i razvija odlična ženska košarka u nižim uzrastima.

U juniorskom nadmetanju Jurica, Vrkić i ekipa bez poteškoća su ‘slomili’ suparnike iz Sinja.

 

LIGA MLAĐIH KADETKINJA

ŽKK VODICE           88

ŽKK ZADAR                        57   

(28:6, 25:22,14:18,21.11)

VODICE: Skorić 2,Ivas, Jurić 1,Bašić 17, Ivešić 12, Obratov 8, J.Ivas 31, Jozić, Bošnjak 4, Skčić 8, Filipi 5.

ZADAR: Stanić, Jelenković 16, Jelovac, Šare 20, ČaviĆ, Žugić 1, Gardijan 2, Budija, Mandić 15, Jadrijev, Dunatov 3, Iličić.

Poredak: Vodice 4-0, RHEA 3-1, Dugopolje 3-2, Zadar 2-3, Split 2-2, Šibenik 1-3 i Studenac Omiš 0-4.

 

 

JUNIORSKA LIGA

KK ZADAR   94

KK ALKAR   55       

(18:4; 22:15; 32:17; 22:19)

Zadar: Mihoč 3, Jelenković 5, Kovačević 6, Banović 13, Jurica 17, Vraneš 12, Dražević 5, Vrkić 15, Bilanžić 7, Dijan 7, Krstić 2, Modrić 2.

Alkar: Bašić, Babić, Paut 16, Svalina 12, Jukić, Žanko 2, Milanović, Matić, Žolo 5, Salzburger 2, Ćurković 18.

Poredak: Sonik Puntamika 5-1. Zadar, Split i Ribola- Kaštela 5-0, Jolly JBŠ 4-2, Šibenik 3-3, D. Petrović 1-6, Dubrovnik 1-5, ABC Zadar 0-7, Alkar 0-5.

 

B-1 LIGA

KK DALVIN 2001       62

KK OTOK UGLJAN              57     

(14-8,12:17,18:16,23:21)

Dalvin 2001: Vrlić 11, Štroliga 23, Čizmić 6, Kujundžić 7, Marinković 1, Udiljak 7, Jakoliš 3, Grubišić , Radić 4, Katić.

Otok Ugljan: Žugić , Mašina 8, Sorić , Nižić 2, M. Šoša 7, Perin, Uhoda 6, A.Šoša 10, Marcelić 2,  Popović 22, Bralić.

KK ŠKABRNJA          66

KK ADRIATIC-SPLIT  59    

(16:19,18:15,10:14,22:12)

Škabrnja:  Lepur, Plazonjić , L. Škara, Čuška 17, B.Škara, B.Škara, Pantalo 7, Butić 9, Zagorac 11, Đerđa 19, Bralić 3, Ražov.

Adriatic-Split: Tomić-Ferić, Lončar,  Milardović 25, Palavra 5, Stričević 10, Brzica 2, Vučica, Matijević 13, Buntić 2, Novak 2.

Poredak: D. Lions 6-1, Adriatic-Split 5-2, D. Petrović 4-3, Šibenik 5-0, Poličnik i Adriatic 4-2, Otok Ugljan 4-1, DOŠK 3-2, Škabrnja 2-4, Konavle, Dalvin 2001 i Amfora 1-5, Metković 0-6.

Ostavi komentar koristeći Facebook