Zadar kod Splita spasio bod u zadnjim sekundama!

U subotnjoj utakmici 28. kola MAXtv Prve lige Split i Zadar su na Parku mladeži odigrali 1:1.

Zanimljivu smo utakmicu vidjeli u Splitu, s dosta neiskorištenih zicera, mnogo žutih kartona i na kraju s dva pogotka. Po jedan gol sa svake strane, tako je bilo i najrealnije.

Na odmor se otišlo s 0:0, a u nastavku je domaćin stisnuo gas i bio konkretniji. Nagrada je stigla u 82. minuti kada je pozornosti Zadrove obrane izmakao Marko Rog i precizno gurnuo loptu za vodstvo Splita.

Očajnički pokušaji gostiju za izjednačenje odbijali su se na bloku Splitovih nogometaša koji su preko Kvesića mogli sve riješiti. Ali nisu, i kazna je stigla u sudačkoj nadoknadi.

Doslovce u posljednjim sekundama treće minute nadoknade dogodio se ubačaj s lijeve strane, a najviši u skoku je bio Jerbić za konačnih 1:1.