Zadar opet na posljednjem mjestu lige: Zagreb – Zadar 3:0

U susretu 31. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Zagreba pobijedili Zadra s 3-0 (2-0), pa su Zadrani i dalje posljednja momčad lige.Junak dvoboja bio je napadač Zagreba Gabriel Boban koji je postigao sva tri pogotka na utakmici.

U 35. minuti Boban se izborio za loptu između dva braniča Zadra i postigao svoj prvi pogodak, a kod drugoga četiri minute kasnije mu je pomogao vratar gostiju Mladen Matković koji je tragikomično dopustio da mu kod istrčavanja izvan kaznenog prostora lopta prođe kroz noge, pa Bobanu nije bilo teško pogoditi za 2-0.

Početkom drugog dijela Boban je snažnim i preciznim udarcem došao do “hat-tricka”, dok su Zadrani u vrlo važnoj utakmici u borbi za ostanak posve razočarali.

Pred 500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Pejin iz Donjeg Miholjca.

Strijelac: 1-0 G. Boban (35), 2-0 G. Boban (39), 3-0 G. Boban (51).