Ivan Pikunić osvojio visoko 4. mjesto na “Zagreb 5*5 series by Croatia osiguranje”

Proteklog vikenda u Zagrebu se održala 5.atletska utrka, ujedno i finalna utrka prvog izdanja “Zagreb 5*5 series powered by Croatia osiguranje”. U vrlo jakoj konkurenciji atletičar iz Sv.Filipa i Jakova koji nastupa za A.K. “Svetice” – Zagreb osvojio je 5 mjesto na utrki te stazu dugu 5 km istrčao za 17:11 min.

Pobjednik utrke bio je najbolji Hrvatski dugoprugaš te sudionik polufinala Europskog prvenstva do 23 god, Dino Bošnjak (M.K. “Velika Gorica”) s vremenom 16:05 min.,ispred drugoplasiranog Zorana Žilića (A.K. “Koprivnica”) sa vremenom 16:22 min. a treće mjesto je osvojio Dražen Dinjar (A.K. “Rudolf Perešin”) koji je istrčao za 16:30 min.

Nakon svih pet kola istrčanih ukupni pobjednik lige “Zagreb 5*5 series powered by Croatia osiguranje 2015.god.” je Dino Bošnjak iz Velike Gorice,drugoplasirani je Dražen Dinjar iz Oroslavlja, a treće mjesto mjesto je osvojio Kristijan Rubinić iz Okića. Filipljanac Ivan Pikunić završio je ligu na odličnom 4.mjestu.