Zadrani osigurali 1/8 kupa s tri gola u drugom poluvremenu

NK Jadran-Poreč doživio je potop na domaćem terenu kada ih je naš domaći klub nadigrao u drugom dijelu utakmice.

Nakon 0:0 i neizvjesne utakmice u prvom dijelu, Zadrani su napravili preokret pred sam kraj drugog poluvremena i prije zadnjeg zvižduka postavili rezultat na 0:3.

Ivan Tokić je svakako bio igrač utakmice za NK Zadar, zabivši prvi u 77. minuti te drugi kratko prije posljednjeg sudačkog zvižduka, u vremenu sudačke nadoknade. Njegov niz je prekinuo jedino autogol Porečana u 81. minuti za što je krivac bio Sumić.

NK Zadar sada ide dalje u osminu finala Kupa Hrvatske, a uz njega su jučer prošli i Dinamo, Osijek te Inter-Zaprešić.

Danas se u 15:30 igra većina ostalih utakmica kupa od kojih su nam svakako najzanimljivije one između Gorice i Šibenika, Hajduka i Sloge te utakmica Lokomotive, kluba novog izbornika Hrvatske Ante Čačića, koja će gostovati u Senju kod uvijek neugodnog Nehaja.