Video “Croatia from Above” prepun je predivnih kadrova iz naše županije

Prije nekoliko dana na YouTubeu je osvanuo video naslova “Croatia from Above” u kojemu su prikazani kadrovi ljepota naše zemlje nasnimljeni iz zraka, uz pomoć drona.

Postoji razlog zašto je “Igra prijestolja” snimljena u Hrvatskoj. Prirodne ljepote ove zemlje ostavljaju posjetitelje bez daha dok se trude upiti svu širinu sunčane obale ili visine Dinarida. Video je uhvatio tu ljepotu uz pomoć modernih GoPro kamera i najnovijih DJI bespilotnih letjelica. Pođite na put hrvatskim nebom i pogledajte Hrvatsku na način na koji još nije bila gledana, kaže dio opisa spomenutog videa.

Uz Dubrovnik i Plitvice, zaštitne znakove hrvatske turističke promidžbe, veliki dio videa fokusira se na predivne prizore iz naše županije – pogledajte kako Velebit, Zrmanja i naše more izgledaju kada ih s visine snimi dron opremljen skupocjenim kamerama!

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...