Putnički terminal u Gaženici dobio početne konture; Ovako izgleda stanje na gradilištu!

Dva mjeseca nakon početka radova na putničkom terminalu u Gaženici, Lučka uprava Zadar, zbog velikog interesa javnosti, objavila je prvu seriju fotografija s trenutačnog stanja na gradilištu, pišu Naši školji.

Zgrada putničkog terminala, koja će se prostirati na 24.000 četvornih metara, bit će podijeljena u četiri cijeline: granični prijelaz, home-port ukrcaj i iskrcaj za kruzere, dio za međunarodni promet i dio za domaći promet s čekaonicom i prodajom karata. Mnoge uslužne djelatnosti također će se naći pod krovom novoga terminala, poput kafić, restorana, pekara, malih trgovina…

Dovršetak radova najavljen je za kraj 2018. godine, a investicija je procijenjena na 25 milijuna eura.

Fotogaleriju pogledajte na portalu Naši školji.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...