Ako imate stare fotografije s otoka Sestrunja, podijelite ih da budu sačuvane za buduće generacije!

Dijelimo u cijelosti objavu naših prijatelja sa Sestrunja prenoseći članak Naših školja u nadi da će što više Sestrunjaca vidjeti njihovu molbu i tako pomoći u realizaciji jednog zanimljivog projekta.

“U skladu s ovim zimskim danima, donosimo vam nekoliko fotografija zimske idile na Sestrunju iz 1957. godine.

Isto tako, kao što smo već napisali nebrojeno puta, molimo sve koji imaju stare fotografije sa Sestrunja da se javi u inbox FB stranice te da nam ih ili pošalju skenirane ili da ih nekako mi preuzmemo, skeniramo i opet ih vratimo vama. Sve to je u sklopu projekta Sestrunj film festivala koji je prošlo ljeto pokrenula mladež otoka.

Cilj tog projekta je prikupiti što više starih foto i video materijala i na adekvatan način digitalno ih obraditi i arhivirati kako bi ti zapisi ostali sačuvani za buduće generacije koje bi se na taj način mogle educirati o povijesti našeg otoka.”

Fotografije pogledajte na portalu Naši školji. Fotografije priložite stranici Otok Sestrunj.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...