Naglić debitirao porazom; Zadar izgubio od Cibone rezultatom 102-88

Košarkaši Zadra u zaostaloj utakmici A-1 lige hrvatskog prvenstva poraženi su na gostovanju kod Cibone rezultatom 102-88.

Zadar je dobro otvorio utakmicu i poveo 20-10 u sedmoj minuti. Cibona se potom vratila i prvu četvrtinu zaključila vodstvom 27-25.

Domaćini su potom do same završnice održavali prednost od nekoliko koševa razlike, a Zadrani, koji su nastupili bez Kovačevića, Ramljaka, Georgieva i Frankea, dobro su se držali sve do posljednjih nekoliko minuta. Ipak, domaća je momčad u posljednjoj četvrtini ubacila čak 28 koševa i riješila pitanje pobjednika.

Najbolji kod Zadra opet je bio Lovro Mazalin ubacivši 25 koševa, uz 11 skokova i četiri asistencije. Ivan Marinković dodao je 16 koševa uz pet skokova, a Boris Barać 13 koševa i 6 skokova.

Kod Cibone dvoznamenkasti učinak ubilježilo je čak šest igrača. Željko Šakić predvodio ih je s 19 koševa i sedam uhvaćenih skokova. Paolo Marinelli dodao je 18 ubačaja, Joksimović 12, Sulejmanović 11, dok su Rozić i Gospić ubacili po 10 koševa.