Vrsaljku samo 13 minuta u fantastičnoj utakmici Atletica

U 21. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Atletico Madrid je kod kuće svladao Leganes sa 2-0, a oba gola zabio je Fernando Torres (15, 51).

Atletico je poveo u 15. minuti. Kazneni udarac Antoinea Griezmanna obranio je vratar Leganesa, a odbijenu loptu u mrežu je pospremio Fernando Torres. On je u 51. minuti potvrdio pobjedu Atletica, za koji je 13 minuta odigrao hrvatski branič Šime Vrsaljko.

Barcelona je u subotu na svom terenu pobijedila Athletic Bilbao sa 3-0, a hrvatski veznjak Ivan Rakitić bio je asistent za treći gol domaćina. Barca je povela golom Alcácera u 18. minuti, a na 2-0 povisio je Lionel Messi (40) iz slobodnog udarca. Strijelac za konačnih 3-0 bio je Aleix Vidal (67), kojeg je uposlio Rakitić.