PK Jadera

Jadera se s otvorenog prvenstva u sprintu regije 1 vratila s 66 medalja!

Arhiva/ZARAPIX
Tamni način

18.03.2017. na bazenima SC Poljud održano je 1. Otvoreno prvenstvo u sprintu. Na ovom natjecanju naš klub je predstavljalo 28 članova u kategorijama juniora, ml. juniora, kadeta i ml. kadeta koji su doplivali do 66 medalja (12xzlato, 21xsrebro, 33xbronca). Prvi dio natjecanja održao se u 25 m bazenu, dok se drugi dio održao u 50 m bazenu, a na natjecanju su se plivale 50m discipline (leptir, leđno, prsno, slobodno) te štafete 4x50m slobodno i 4x50m mješovito.

Do medalja na ovom natjecanju su doplivali:

OPĆA KATEGORIJA
1.mjesto Sando Barić (01) 50m prsno (31.20) 25m bazen
2.mjesto Sando Barić (01) 50m prsno (31.92) 50m bazen
3.mjesto Andrija Smolić (00) 50m prsno (32.54) 25m bazen
3.mjesto A.Smolić 00, L.Perović 01,L.Bavdek 99, A.Nižić 00 4x50m MJEŠOVITO M

(2:00.51)

50m bazen
JUNIORI
3.mjesto Leo Bavdek (99) 50m leptir (26.59) 25m bazen
2.mjesto Leo Bavdek (99) 50m slobodno (24.52) 25m bazen
2.mjesto Leo Bavdek (99) 50m leptir (27.41) 50m bazen
2.mjesto Leo Bavdek (99) 50m slobodno (25.15) 50m bazen
1.mjesto Andrija Smolić (00) 50m prsno (32.54) 25m bazen
2.mjesto Andrija Smolić (00) 50m prsno (32.75) 50m bazen
3.mjesto Luka Perović (00) 50m prsno (35.39) 25m bazen
3.mjesto Marija Šalina (00) 50m slobodno (30.34) 25m bazen
1.mjesto Marija Šalina (00) 50m leđno (34.86) 50m bazen
3.mjesto E.Šušteršić 03, T.Krstić 03, M. Šalina 00, M.Kuman 05 4x50m SLOBODNO Ž

(1:58.56)

25m bazen
3.mjesto L.Bavdek 99, A.Nižić 00, A.Smolić 00, L.Perović 01 4x50m SLOBODNO M

(1:42.71)

25m bazen
3.mjesto E.Šušteršić 03, M. Šalina 00, T.Krstić 03, M.Kuman 05 4x50m MJEŠOVITO Ž

(2:13.84)

25m bazen
3.mjesto A.Smolić 00, L.Perović 01,L.Bavdek 99, A.Nižić 00 4x50m MJEŠOVITO M

(1:55.76)

25m bazen
3.mjesto E.Šušteršić 03, T.Krstić 03, M. Šalina 00, M.Kuman 05 4x50m SLOBODNO Ž

(2:02.39)

50m bazen
3.mjesto L.Bavdek 99, A.Nižić 00, A.Smolić 00, L.Perović 01 4x50m SLOBODNO M

(1:46.33)

50m bazen
3.mjesto E.Šušteršić 03, M. Šalina 00, T.Krstić 03, M.Kuman 05 4x50m MJEŠOVITO Ž

(2:18.16)

50m bazen
3.mjesto A.Smolić 00, L.Perović 01,L.Bavdek 99, A.Nižić 00 4x50m MJEŠOVITO M

(2:00.51)

50m bazen
MLAĐI JUNIORI
2.mjesto Duje Grgić (01) 50m leptir (28.47) 25m bazen
3.mjesto Duje Grgić (01) 50m slobodno (26.60) 25m bazen
2.mjesto Duje Grgić (01) 50m leptir (28.54) 50m bazen
3.mjesto Duje Grgić (01) 50m slobodno (27.19) 50m bazen
3.mjesto Tonka Krstić (03) 50m leptir (30.50) 25m bazen
2.mjesto Tonka Krstić (03) 50m leđno (31.67) 25m bazen
3.mjesto Tonka Krstić (03) 50m leptir (31.39) 50m bazen
2.mjesto Dorijan Marin (01) 50m leđno (30.44) 25m bazen
2.mjesto Dorijan Marin (01) 50m leđno (31.91) 50m bazen
1.mjesto Sandro Barić (01) 50m prsno (31.20) 25m bazen
1.mjesto Sandro Barić (01) 50m prsno (31.92) 50m bazen
3.mjesto Mateo Škalec (02) 50m prsno (33.60) 25m bazen
3.mjesto Mateo Škalec (02) 50m prsno (36.26) 50m bazen
3.mjesto Ellena Šušteršić (03) 50m slobodno (28.95) 25m bazen
1.mjesto D.Grgić 01, M.Škalec 02,S.Barić01, D.Marin 01 4x50m SLOBODNO M

(1:47.68)

25m bazen
1.mjesto M.Škalec 02,S.Barić01, D.Grgić 01,D.Marin 01 4x50m MJEŠOVITO M

(1:56.88)

25m bazen
1.mjesto D.Grgić 01, M.Škalec 02,S.Barić01, D.Marin 01 4x50m SLOBODNO M

(1:50.42)

50m bazen
1.mjesto M.Škalec 02,S.Barić01, D.Grgić 01,D.Marin 01 4x50m MJEŠOVITO M

(2:01.17)

50m bazen
KADETI
2.mjesto Marija Kuman (05) 50m leđno (34.87) 25m bazen
2.mjesto Marija Kuman (05) 50m leđno (37.18) 50m bazen
1.mjesto Filip Smolić (03) 50m prsno (35.62) 25m bazen
3.mjesto Filip Smolić (03) 50m prsno (37.53) 50m bazen
3.mjesto Noa Kuman (05) 50m leptir (32.23) 50m bazen
3.mjesto Maksim Komadina (04) 50m leđno (34.24) 50m bazen
3.mjesto Stella Grabovac (05) 50m prsno (46.27) 50m bazen
2.mjesto M.Komadina 04,N. Kuman 04, L.Jerak 05, F.Smolić 03 4x50m SLOBODNO M

(1:56.41)

25m bazen
2.mjesto N. Kuman 04,F.Smolić 03, L.Jerak 05, M.Komadina 04 4x50m MJEŠOVITO M

(2:09.82)

25m bazen
2.mjesto N. Kuman 04, L.Jerak 05, F.Smolić 03,M.Komadina 04

 

4x50m SLOBODNO M

(2:00.12)

50m bazen
2.mjesto N. Kuman 04,F.Smolić 03, L.Jerak 05, M.Komadina 04

 

4x50m MJEŠOVITO M

(2:13.55)

50m bazen
MLAĐI KADETI
2.mjesto Melani Pavlović (03) 50m leptir (50.93) 25m bazen
3.mjesto Melani Pavlović (03) 50m leđno (45.81) 25m bazen
2.mjesto Melani Pavlović (03) 50m leđno (45.88) 50m bazen
3.mjesto Melani Pavlović (03) 50m prsno (52.50) 50m bazen
1.mjesto Lovre Jerak (05) 50m leđno (34.75) 25m bazen
2.mjesto Lovre Jerak (05) 50m prsno (38.97) 25m bazen
1.mjesto Lovre Jerak (05) 50m leptir (32.21) 50m bazen
1.mjesto Lovre Jerak (05) 50m prsno (39.91) 50m bazen
2.mjesto Ema Krstić (06) 50m leđno (40.07) 25m bazen
1.mjesto Ema Krstić (06) 50m leptir (37.99) 50m bazen
2.mjesto Ema Krstić (06) 50m slobodno (34.89) 50m bazen
3.mjesto Rita Herceg (07) 50m prsno (48.67) 25m bazen
3.mjesto Rita Herceg (07) 50m slobodno (38.46) 25m bazen
3.mjesto Rita Herceg (07) 50m prsno (47.82) 50m bazen
3.mjesto R.Zubčić 05, D.Bajlo 05, V.Petani 06, T.Korda 06 4x50m SLOBODNO M

(2:17.64)

25m bazen
3.mjesto M.Spahija 06, S.Kasun 06,D.Bajlo 05, R.Zubčić 05 4x50m MJEŠOVITO M

(2:44.52)

25m bazen
3.mjesto T.Korda 06,V.Petani 06,M.Spahija 06, A Šabić 06 4x50m SLOBODNO M

(2:35.43)

50m bazen
3.mjesto M.Spahija 06, S.Kasun 06,D.Bajlo 05, R.Zubčić 05 4x50m MJEŠOVITO M

(2:43.37)

50m bazen

Na natjecanju su nastupili: Diego Bajlo, Sandro Barić, Leo Bavdek, Stella Grabovac, Duje Grgić, Rita Herceg, Lovre Jerak, Stipe Kasun, Maksim Komadina, Toni Korda, Ema Krstić, Tonka Krstić, Marija Kuman, Noa Kuman, Dorijan Marin, Ante Nižić, Melani Pavlović, Luka Perović, Vito Petani, Andrija Smolić, Filip Smolić, Marko Spahija, Anđelo Šabić, Marija Šalina, Mateo Škalec, Ellena Šušteršić, Roko Zubčić, Aneta Zurak

Ostavi komentar koristeći Facebook

Tagovi:


 

Listen on Online Radio Box!

Svira(lo) na Anteni Zadar 97,2

Listen on Online Radio Box!

10 najemitiranijih na Anteni Zadar