Monaco stavio Caen na svoje mjesto; Subašić bez puno posla, jedinu polušansu za domaće imao Santini

U okršaju prve francuske lige koji je upravo završio u Caenu, Monaco je nadigrao domaće 0:3 s tim da je Caen samo sreća dijelila od puno težeg poraza.

Već u 13. minuti u strijelce se upisao Mbappe koji je protiv Caena nastavio sjajan niz utakmica i odličnu formu ove sezone. Fabinho iz penala u 49. minuti povisuje za 0:2 nakon nezgodnog starta domaćeg braniča, a konačan pogodak glavom postiže 18-godišnji igrač utakmice Kylian Mbappe u 81. minuti.

Monaco je izgledao poletnije, snažnije i spretnije kroz cijelu utakmicu stvarno pokazavši zašto zaslužuje biti ovogodišnji prvak prve francuske lige.

Subašić je ostao bez puno posla kroz cijeli tijek utakmice, a jedino što mu je moglo povisiti puls je pokušaj našeg Ivana Santinija nakon što mu je pri kraju utakmice u šesnaesterac stigla odlična lopta. Na žalost, Santini ju nije dobro primio zbog čega nije ni dobio pravu šansu da popravi sliku koju je Caen ostavio danas na Stade Michel-d’Ornano.