Pudar i službeno preuzeo NK Zadar, odrađen prvi trening: “Vodim klub u Drugu ligu”

Javnosti je jučer predstavljen novi trener Nogometnog kluba Zadar, a odrađen je i prvi trening.

Ivan Pudar i Uprava Kluba, sjetimo, dogovorili su suradnju do kraja tekuće sezone, s opcijom produljenja.

Pudar je najveći je dio igračke karijere proveo na mjestu vratara Hajduka.

Bio je član nogometne reprezentacije Jugoslavije koja je na Olimpijskim igrama u Los Angelesu 1984. osvojila brončanu medalju. S juniorskom reprezentativnom selekcijom osvojio je europsko zlato u Beču 1979.

U trenerskoj karijeri vodio je sve kategorije Hajduka, te Omiš, Mosor, Uskok, Hrvatski dragovoljac, Solin, Šibenik, Segestu.

Duže vrijeme pratim rad i rezultate NK Zadra, dolazio sam i na utakmice. Upoznat sam sa situacijom i znam da je sada sve čisto, da možemo normalno raditi. Cilj mi je do kraja prvenstva stvoriti konstrukciju momčadi koja će krenuti prema Drugoj ligi. Sada ćemo to teško učiniti jer je Hajduk II otišao daleko na ljestvici, ali imamo plan…