Santini golčinom dokazao da zaslužuje bolji klub od Caena; Delneri Pericu uveo tek u drugom poluvremenu i zasluženo izgubio

Dva su Zadranina odigrala danas utakmice za svoje klubove, Ivan Santini za francuski Caen i Stipe Perica za talijanski Udinese.

Marseilles je u utakmici koja je započela u 15 sati nadigrao domaćina Caen rezultatom 1:5, a jedini pogodak za domaće dao je Ivan Santini. Naš Zadranin pogodak je zabio na asistenciju Karamoha, postavivši se na 5. mjesto liste najboljih strijelaca Francuske lige. To mu je bio 14. pogodak u prvenstvu, ukupno 17. uz dvije asistencije. Caen se radi ovoga poraza opasno približio zoni ispadanja iz Ligue 1. Florian Thauvin iz redova Marseillesa upisao je hat-trick.

Ivan Santini Goal HD – Caen 1-2 Marseille – 30… by Video-Sport

I Stipe Perica odigrao je danas utakmicu, ali samo 45. minuta za svoj Udinese jer ga je trener Delneri, unatoč sjajnoj prošloj utakmici odlučio zadržati na klupi. S dva gola u prvom poluvremenu i demotiviranom momčadi Bianconera Friuliana logičan je rezultat od 4:0 za domaćina Bolognu.