Sramotno! Pogledajte kako je zvijezda Bayerna fizički nasrnula na Modrića

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka Real je slavio protiv Bayerna u Münchenu s 2:1 i napravio dobar posao u Njemačkoj. Iako su Bavarci na odmoru vodili golom Vidala, s dva gola Cristiana Ronalda gosti su u nastavku susreta potpuno preokrenuli.

Bila je to dobra utakmica koja je ponudila puno zanimljivosti, bilo je odličnih poteza, dobrih prilika, sjajnih reakcija vratara, golova, ali i – nervoze. jedan od onih nervoznijih bio je Javi Martinez koji je u samo četiri minute uspio dobiti dva žuta kartona i tako iznevjerio svoju momčad koja nakon toga više nije parirala gostima.

A živce je izgubio i strijelac Arturo Vidal, kojeg je smetao promašeni jedanaesterac. Pred kraj susreta napravio je malo žešći prekršaj na Jamesu, zbog čega mu je prigovorio Luka Modrić, a onda ga je Čileanac odgurnuo. Srećom, u blizini je bio sudac pa se njihovo naguravanje nije pretvorilo u ništa ozbiljnije.