odličan rezultat

Plivačkom klubu Jadera 7 medalja na 14. međunarodnom mitingu Grdelini sv. Duje 2017.

Arhiva/ZARAPIX
Tamni način

Proteklog vikenda u 25-metraskom bazenu na Poljudu održan je 14. međunarodni miting Grdelini sv. Duje 2017.

U dva dijela natjecanja u konkurenciji od preko 370 natjecatelja iz 16 klubova BIH i Hrvatske naš klub su predstavljala 32 člana. Natjecatelji su podijeljeni u 3 kategorije: A kategorija plivačice i plivači rođeni 2006. godine, B kategorija plivačice i plivači rođeni 2007. godine koji su plivali 50m discipline, dok su plivačice i plivači rođeni 2008. godine i mlađi bili u C kategoriji i plivali 25m discipline.

Na ovom 14. MM Grdelini sv. Duje naši članovi su doplivali do sedam medalja (4xsrebro, 3xbronca).

U najmlađoj C kategoriji naši plivači su doplivali do 4 medalje, tako su u disciplini 25m leđno slavili Dominik Duje Spahija (08) koji je s vremenom 19.16 doplivao do srebrne medalje, dok je brončanu medalju osvojio Maksim Vrkić (09) s vremenom 20.28. Mirta Zubčić (08) je doplivala do srebrne medalje u disciplini 25 m prsno (24.26). U štafetnoj disciplini 4x25m slobodno s vremenom 1:11.24 do srebrne medalje doplivali su dečki: Dominik Duje Spahija (08), Maksim Vrkić (08), Ivano Kuman (08), Matej Jurišić (08)

U A kategoriji do srebrne medalje je doplivala Ema Krstić (06) u disciplini 50m leptir (35.90), dok je do brončane medalje stigla Lea Ikić (06) u disciplini 50m prsno (42.19)

U štafetnoj disciplini 4x50m mješovito s vremenom 2:37.84 do brončane medalje doplivali su dečki: Vito Petani (06), Stipe Kasun (06), Roko Grgić (06), Toni Korda (06).

ODLIČNE REZULTATE U INDIVIDUALNIM DISCIPLINAMA I PLASMAN MEĐU PRVIH 10 OSTVARILI SU:

Rita Herceg (07) – 50m prsno (47.16) – 4 mjesto; 50m slobodno (36.55) – 7 mjesto; 50m leptir (42.82) – 8 mjesto; 50m leđno (44.07) – 8 mjesto

Matej Jurišić (08) – 25m prsno (23.31) – 5 mjesto; 25m slobodno (17.65) – 6 mjesto

Stipe Kasun (06) – 50m prsno (43.51) – 5 mjesto

Frane Surać (07) – 50m prsno (47.73) – 6 mjesto; 50m slobodno (36.64) – 8 mjesto

Vito Petani (06) – 50m leđno (39.55) – 6 mjesto

Lea Ikić (06) – 50m slobodno (33.31) – 6 mjesto

Mirta Zubčić (08) – 25m leđno (21.83) 7 mjesto; 25m slobodno (18.59) – 8 mjesto; 25m leptir (22.20) – 10 mjesto

Ema Krstić (06) – 50m leđno (38.30) – 7 mjesto; 50m prsno (45.13) – 9 mjesto

Maksim Vrkić (09) – 25m slobodno (17.72) – 8 mjesto; 25m leptir (21.57) – 10 mjesto

Dominik Duje Spahija (08) – 25m slobodno (17.73) – 9 mjesto

Toni Korda (06) – 50m leptir (40.33) – 10 mjesto

Na natjecanju su nastupili: Dora Babić, Piero Bajlo, Stjepan Baraba Čulina, Marko Borić, Emilia Brnabić, Luka Čulina, Oliver Grdović, Roza Grdović, Roko Grgić, Rita Herceg, Lea Ikić, Barbara Jerak, Matej Jurišić, Stipe Kasun, Toni Korda, Ema Krstić, Ivano Kuman, Pavle Mandić, Lovre Mijolović, Mate Molnar, Dominik Paleka, Vito Petani, Šimun Sladović, Duje Spahija, Frane Surać, Anđelo Šabić, Jakov Šarić, Mareta Štrbac, Maksim Vrkić, Šimun Zdrilić, Mirta Zubčić, Aneta Zurak.

Treneri koji su vodili ekipu: Edgar Nimac, Danijel Torbarina, prof., Marijan Čulina, prof.

Ostavi komentar koristeći Facebook



 

Listen on Online Radio Box!

Svira(lo) na Anteni Zadar 97,2

Listen on Online Radio Box!

10 najemitiranijih na Anteni Zadar