Suba nedodirljiv protiv Metza; Monaco pobjedom oborio rekord lige!

U Francuskoj je odigrana jedna utakmice Ligue 1, a ponovno je kao i u prve dvije utakmice prvenstva slavio Monaco. Ovoga puta su svladali Metz u gostima s minimalnih 1:0, a baš kao i proteklog vikenda niti jedne minute nije igrao Mbappe. Prošloga puta je susret gledao s klupe zbog odluke kluba, a sada zbog istih nije niti putovao s momčadi, a još jednom je zablistao Falcao.

Strpljivi su bili gosti i poveli su tek u 78. minuti. Ghezzal je odlično uposlio Kolumbijca na rubu kaznenog prostora, a on se odlično riješio pratnje, zaobišao vratara i zabio svoj sedmi gol u pet utakmica za Monaco u Ligue 1. Također, Jardimova momčad je ostvarila 15 pobjedu zaredom u Ligue 1 te tako napravila rekord jer to nikome nije do sada uspjelo, piše Goal.com.