Vrsaljko s Atleticom osvojio Audi kup

Atletico je nakon jedanaesteraca sa 6:5 (1:1) pobijedio Liverpool i osvojio Audi kup, piše Goal.hr.

Nakon 90 minuta nije bilo pobjednika. Atletico je poveo u 33. minuti kada je Bare zabio iz blizine nakon odbijanca. Liverpool je do izjednačenja stigao u 82. minuti kada je jedanaesterac koji je izborio Origi u gol pretvorio Firmino.

Odluka o pobjedniku Audi kupa pala je nakon jedanaesteraca gdje je tragičar redsa bio Henderson koji je promašio u drugoj seriji.

Šime Vrsaljko igrao je do 73. minuti, a upravo je nakon njegovog prodora po desnoj strani Atletico zabio. Dejan Lovren ostao je na klupi kod Liverpoola.

Manchester United je s 2:1 pobijedio Sampdoriju u prijateljskoj utakmici golovima Mhitaryana u 10. i Mate u 81. minuti. Talijani su privremeno izjednačili u 63. minuti preko Praeta.