Cestitka_Uskrs

Poslije ove katastrofalne reakcije Subašića svi su se uhvatili za glavu

Na utakmici između Ukrajine i Hrvatske Danijel Subašić imao je lošu reakciju u prvom poluvremenu koja nije bila kažnjena pogotkom.  Vratar Monaca loše je reagirao u 24. minuti nakon što je iz daljine po sredini gola snažno opalio Rakitskij, piše tportal.hr.

Subašić je krenuo uhvatiti loptu, ali mu se ona iskoprcala iz ruku te lagano prošla pored lijeve vratnice. Malo je nedostajalo da taj pokušaj završi u hrvatskoj mreži. Inače, Hrvatska je ranije u kvalifikacijama izgubila od Turske 1:0, a Subašić je kod toga pogotka katastrofalno reagirao i bio krivac za poraz.

Za razliku od Monaca gdje briljira između vratnica, u reprezentativnom dresu Subašić nije u dobroj formi.

Što se tiče utakmice u Kijevu Hrvatska je slavila 2:0 i izborila dodatne kvalifikacije.