Veliku Realovu muku Modrić je presjedio

Sve do 85. minute bilo je 1:1, a onda je Ronaldo sjajno pogodio iskosa s desne strane u suprotni kut za slavlje kraljeva, piše Goal.hr.

Real Madrid je teškom mukom u osmom kolu Primere slavio na gostovanju kod Getafea 2:1.

Nije to bila utakmica koja je ponudila previše, kraljevi su imali dominaciju, no promašivali su Ronaldo, Marcelo i Karim Benzema. I tako sve do 39. minute kada je Benzema dobio loptu na desnoj strani, prošao braniča pa zakucao loptu u suprotni kut za 1:0.

Taj gol nije obeshrabrio domaćine koji su do izjednačenja stigli u 56. minuti kada je Molina zatresao mrežu Casille.

Na semaforu je 1:1 stajalo je sve do 85. minute, a tada se ukazao Cristiano Ronaldo i udarcem iskosa s desne strane pogodio suprotni kut za slavlje kraljeva. Bio je to prvi gol Portugalca ove sezone u Primeri.

Spomenimo kako je Zidane na klupi odlučio ostaviti Luku Modrića, dok Kovačić nije konkurirao za utakmicu zbog ozljede.

U prvoj utakmici Athletic je s 1:0 dobio Sevillu golom Vesge.