Antonio Milin 10 puta prvak regije

32 pojedinačna i 25 štafetnih odličja za plivače „Zadra“ na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

Arhiva AZD/Ilustracija
Tamni način

PK Šibenik ovog je vikenda bio priređivač Regionalnog Prvenstva Hrvatske na 25 m bazenu Crnica u Šibeniku. Posljednje natjecanja prije prvenstva Hrvatske, koje će se održati u prosincu ove godine, prošlo je odlično i za plivačice i za plivače Zadra.

Od ukupno 11 plivačkih klubova i 126 natjecatelja za PK Zadar je plivalo 30 natjecatelja koji su potvrdili da su spremni za predstojeće državno prvenstvo.

Od ukupno 32 pojedinačna odličja 10 je bilo zlato, 3 srebra i 19 brončanih a isplivali su ih:

Andrea Anna Milin (2000) na 50 m prsno (37,50) dva brončana odličja u općoj kategoriji i u kategoriji juniora; Nikka Sipina (2002) na 200 m mješovito (2.38,65) brončano odličje u kategoriji ml. Juniora; Marija Dora Bačić na 400 m slobodno (4.45,18) brončano odličje u kategoriji ml. juniora i na 200 m slobodno (2.14,94) bronca u kategoriji ml.juniora; Eli Vulin (2004) na 50 m prsno (38,24) brončano odličje u kategoriji ml. juniora i na 100 m prsno (1.24,38) brončano odličje u kategoriji ml.

juniora;Dina Tot (2004) na 200 m prsno ( 2,57,98) brončano odličje u kategoriji ml. juniora; Antonio Milin (1999) na 50 m prsno (29,29),na 50m leđno (26.65),na 200m prsno (2:25.16), na 50 m leptir (24,63) na 200 m mješovito (2.12,99) zlatna odličja u općoj kategoriji i u kategoriji juniora, na 100 m leptir (57,07) srebrno odličje u općoj kategoriji i srebrno odličje u kategoriji juniora. Sa ukupno osvojenih 10 zlatnih i dva srebrna odličja Antonio Milin je drugi u općoj i prvi u kategoriji juniora na listi ukupnih pobjednika po dobnim skupinama.

Božo Puhalović (2002) je isplivao jedno srebrno i devet brončanih odličja u disciplinama:50 m leđno (28,76) brončano odličje u kategoriji juniora i srebrno odličje u kategoriji ml. juniora; 400 m mješovito (4.53,84) brončano odličje u općoj, u kategoriji juniora i u kategoriji ml. juniora; na 100 m leđno (1.02,15) brončano odličje u kategoriji ml. juniora; na 100 m slobodno (58,54) brončano odličje u općoj kategoriji i u kategoriji juniora i brončano odličje u kategoriji ml. Juniora, na 200 m leđno (2.17,79) brončano odličje u kateg. ml. juniora.

Bruno Šarić (2000) je uspio isplivati dva brončana odličja  na 50 m slobodno (25,25) brončano odličje u općoj kategoriji i brončano odličje u  kategoriji juniora.

Štafetna odličja isplivale su ekipe:

Marija Dora Bačić (2004), Dina Tot (2004), Mia Klasić (2005) i Ivana Radović (2005) 4×50 m slobodno (1.58,35) zlatno odličje u kategoriji mlađih juniora,

Marija Dora Bačić (2004), Ema Molnar (2003), Nikka Sipina (2002) i Mia Klasić (2005) na 4×200 m  slobodno (9.28,45) zlatno odličje u kategoriji mlađih juniora,

Marija Dora Bačić (2004), Ema Molnar (2003), Nikka Sipina (2002) i Mia Klasić (2005)  na 4×100 m slobodno (4.19,81) zlatno odličje u kategoriji mlađih juniora,

Mia Klasić (2005), Nika Kotlar (2002), Nikka Sipina(2002)i Ema Molnar (2003) na 4×50 m mješovito (2.13,48) srebrno odličje u kategoriji mlađih juniora,

Ema Molnar (2003), Dina Tot (2004), Nikka Sipina (2002) i Marija Dora Bačić (2004) na 100 m mješovito (4.56,97) srebrno odličje u kategoriji mlađih juniora,

Nika Kotlar (2002) Ema Molnar (2003), Nikka Sipina (2002) i Petra Lučev (2003) na 4x5o m slobodno (1.58,93) brončano odličje u kategoriji mlađih juniora

Štafetna odličja za muški dio ekipe isplivali su:

Božo Puhalović (2002), Josip Budak (2001), Lovre Marković (2001) i Marko Radović (2001) na 4×50 m slobodno (1.42,01)brončano odličje u općoj kategoriji, u kategoriji juniora i zlatno odličje u kategoriji ml. juniora

Božo Puhalović (2002), Lovre Marković (2001), Josip Budak (2001) i Marko Radović (2001) na 4×50 m mješovito (1.52,97) srebrno odličje u općoj kategoriji i u kategiriji juniora i zlatno odličje u kategoriji ml. juniora,

Božo Puhalović (2002), Lovre Marković (2001), Josip Budak (2001) i Marko Radović (2001) na 4×100 m mješovito (4.14,37) srebrno odličje u općoj kategoriji, u kategoriji juniora i zlatno odličje u kategoriji ml. juniora,

Antonio Milin (1999), Filip Petani (1999), Toni Perović (2004) i Bruno Šarić (2000) na 4×50 m slobodno (1.40,99) srebrno odličje u općoj kategoriji i srebrno odličje u kategoriji juniora,

Filip Petani (1999), Antonio Milin (1999), Bruno Šarić (2000) i Lovre Marković (2001) na 4×200 m slobodno (8.15,15) srebrno odličje u općoj kategoriji i srebrno odličje u kategoriji juniora,

Marko Radović (2001), Božo Puhalović (2002), Toni Perović (2004) i Josip Budak (2001) na 4×200 m slobodno (8.42,37) brončano odličje u kategoriji mlađih juniora,

Bruno Šarić (2000), Antonio Milin (1999), Filip Petani (1999) i Toni Perović (2004) na 4×50 m mješovito (1.53,25) brončano odličje u općoj kategoriji i u kategoriji juniora.

Antonio Milin (1999), Filip Petani (1999), Toni Perović (2004) i Bruno Šarić (2000) na 4×100 m slobodno ( 3.44,35) srebrno odličje u općoj kategoriji i u kategoriji juniora

Božo Puhalović (2002), Josip Budak (2001), Lovre Marković (2001) i Marko Radović (2001) na 4×100 m slobodno (3.47,88) srebrno odličje u kategoriji mlađih juniora.

Za ekipu PK Zadra u pratnji trenera Željka Olujića i Ivana Karavide plivali su:Lea Matešić, Andrea Anna Milin, Barbara Ćustić, Nikka Sipina,Ema Molnar, Petra Lučev, Nika Kotlar, Marija Dora Bačić, Eli Vulin,  Dina Tot, Mia Klasić, Ivana Radović, Anja Vulin i Lucija Klasić.

Za muški dio ekipe plivali su: Antonio Milin,Filip Petani, Bruno Šarić, Lovre Marković, Marko Radović, Božo Puhalović, Alan Šaponja, Josip Budak, Toni Perović, Ivan Šango, Ivan Klanac i Mihovil Kozulić.

Svim plivačicama i plivačima želimo dobre rezultate na predstojećim natjecanjima a naročito na državnom prvenstvu u prosincu ove godine.

Ostavi komentar koristeći Facebook



 

Listen on Online Radio Box!

Svira(lo) na Anteni Zadar 97,2

Listen on Online Radio Box!

10 najemitiranijih na Anteni Zadar