Katastrofalna greška Subašića kojom je suparniku poklonio gol

Nogometaši Monaca pobijedili su 3:2 Troyes u 17. kolu francuskog prvenstva, unatoč tome što je Danijel Subašić poklonio jedan gol suparniku svojom katastrofalnom pogreškom…

Hrvatski reprezentativni golman poznat je po tome što vrlo rijetko radi velike pogreške, ali jedna takva dogodila mu se ove subote protiv Troyesa, piše tportal.hr.

Već u 25. minuti nije pretjerano dobro reagirao odbivši loptu do Hyun Jun-Suka koji je zatim zabio iz blizine.

Danijel Subašić poklonio je zatim katastrofalnom pogreškom u 50. minuti drugi pogodak na utakmici Suku, napucavši ga prilikom ispucavanja lopte, a Korejcu nakon toga nije bilo teško poslati loptu u praznu mrežu.

Do kraja susreta suigrači su ipak spasili Subašića, a autogol Deplagnea i dva gola Carrilla sve su preokrenuli.

Navijači na društvenim mrežama očekivano nisu oduševljeni i svašta se može pročitati na račun 33-godišnjeg Hrvata…