Mihovil Ninčević na Prvenstvu Hrvatske u Splitu brani titulu prvaka

Ovog vikende u Splitu na bazenu Poljud održat će se Otvoreno prvenstvo Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom koje je najmasovnije, a ujedno i najznačajnije natjecanje za plivače s invaliditetom koje se redovno održava u Hrvatskoj. Na ovom natjecanju pod vodstvom trenera Renata Škulića boje PK Jadera će braniti Mihovil Ninčević (1997).

Prošle sezone Mihovil je doplivao do ČETIRI TITULE PRVAKA HRVATSKE i osvojio ukupno šest medalja. Nastupio je u klasi S14 u 6 disciplina i to 50 i 100m slobodno, 50 i 100m leđno te 50 i 100m delfin, a osvojio je 6 medalja i 4 titule prvaka Hrvatske. Do titula prvaka Hrvatske i zlatnih medalja u općoj doplivao je  u disciplinama 50m slobodno (28.89), 100m slobodno (01:04.54), 50m leđno  (35.20)  i 100m leđno (1:19.88). U disciplinama 50m delfin (31.74) i 100m delfin (1:15.54) je bio jedini natjecatelj koji je nastupio u svojoj klasi u općoj kategoriji te mu zbog pravila nisu dodijeljene medalje.