Na krilima Knowlesa i Ivanova Zadrani srušili Cibonu u Krešinom domu!

U posljednjem duelu 19. kola ABA Lige Zadar je na Višnjiku nadigrao Cibonu (79;73).

Najefikasniji u pobjedničkim redovima bili su Preston Knowles (19 poena, 5 trojki 4 asistencije) i Ive Ivanov (18 poena i 4 skoka),14 poena i 7 skokova imao je Mislav Brzoja,7 poena i 8 skokova dodao je Luka Božić.

Goste je sa 20 poena,13 skokova i 3 blokade predvodio Luka Žorić,12 poena i3  skoka imao je Marko Tomas,10 poena dodao je Marin Rozić.

Zadrani su bolje otvorili susret i trojkom Knowlesa poveli 7:2,da bi gosti poenima Žorića zaključili seriju 9:2 za svoje prvo vodstvo 9:11.

Do kraja četvrtine Vukovi postižu svega 4 poena iz igre što koriste domaći koji na drugoj strani dobro koriste mekanu obranu protivnika i na prvu pauzu odlaze sa 9 poena viška (28:19).

U prvom dijelu druge četvrtine gledali smo jako lošu košarku što je išlo na ruku gostima koji su smanjili na prihvatljivih -6 (33:27). Do kraja četvrtine Bijeli na krilima Mislava Brzoje dižu prednost na maksimalnih +12 (47:35).

Zadrani bolje otvaraju nastavak i trojkom Knowlesa odlaze na do tada maksimalnih +16 (58:42). Domaće u dobar ritam vraća Knowles kojeg sjajno prati Brzoja koji trojkom stavlja “točku na i” (66:50).

U posljednjem periodu domaći unatoč lošoj igri dolaze zaslužene pobjede (79;73), prenosi petnapet.