Pobjedom na Korčuli, NK Zadar i dalje u borbi za 2.ligu

U sklopu 21. kola 3. Hrvatske nogometne lige jug, nogometaši Zadra slavili su na teškom gostovanju kod Zmaja u Blatu na Korčuli. U utakmici s čak šest golova, igrači Vjerana Simunića pobijedili su rezultatom 4:2. Zadrani su već na odmor otišli rezultatom 2:0, a strijelci su bili Čubrilo i kapetan Župan. Domaćinu je u drugom poluvremenu nadu vratio Šešlija. Nakon toga na scenu stupa Vinko Petković, joker s klupe, te dvama pogocima Zadru donosi prednost od 4:1. Tek pred kraj utakmice, Nobilo ublažava Zmajev poraz i zabija za 4:2. Ovom pobjedom, Zadar je skočio na šesto mjesto i čini se da još nisu izgubljeni snovi o plasmanu u 2. HNL.

Teren je bio težak, blato do koljena, ali unatoč tome uspjeli smo pobijediti rezultatom 4:2. Prvo poluvrijeme smo pokazali odličnu igru i završili s 2:0. U drugom poluvremenu bilo je malih oscilacija u igri, u kojoj smo dali još dva gola ali i primili dva. No, vraćamo se doma sretni s tri boda koja nam puno znače jer moramo nastaviti pobjeđivati u serijama da bi došli do našeg cilja, a to je 2.liga, -rekao nam je kapetan Zadra, Dragan Župan