Primorac Biograd ostaje lider prvenstva

Pravu prvenstvenu utakmicu danas su mogli vidjeti gledatelji u Baškoj vodi.
Lider prvenstva, biogradski Primorac, stigao je na noge Uraniji. Iako je teren bio težak za igru, obje momčadi nisu se štedjele te su od samog početka krenule po tri boda. Prvo poluvrijeme mreže su mirovale, da bi u 58. minuti domaćin došao do vodstva od 1:0 preko Tomaša koji je zabio iz najstrože kazne. Da Primorac ipak na kraju ostane neporažen, pobrinuo se brzonogi Ivica Zelić koji je zabio za poravnanje u 78. minuti. Bio je to i konačan rezultat ove uzbudljive utakmice.
Osvojenim bodom, igrači Dragana Blatnjaka sačuvali su vrh ljestvice, dok im za vratom pušu Split s bodom manje i Croatia s tri boda manje, ali i dvije utakmice manje.

– Pokazali smo karakter bez obzira što smo rezultatski zaostajali. Na kraju zadovoljni putujemo kući s osvojenim bodom, – rekao nam je Šime Marković, igrač Primorca.