Trener Blatnjak dao neočekivanu ostavku nakon remija sa Zagorom

Jučerašnje 21. kolo 3. HNK jug donijelo je šest utakmica, a osim pobjede Zadra na gostovanju u Korčuli, donijelo je i neriješen rezultat biogradskog Primorca protiv Zagore na domaćem terenu (1:1). Izostanak pobjede protiv jedne od lošijih momčadi lige doveo je do gubitka vodećeg mjesta, na kojem je sada Split, ali i neočekivane ostavke trenera Dragana Blatnjaka.

Primorac je u utakmicu ušao kao favorit te su se tako i postavili, imali su više od igre i nekoliko dobrih prilika. U 27. minuti Jović je prošao, ubacio loptu Zeliću koju postiže pogodak za 1:0. Nastavila je domaća momčad s boljom igrom, gosti su bili orijentirani na čvrstu obranu i kontranapade. Primorac je u 65. minuti postigao pogodak koji je poništen zbog zaleđa, a u 79. iskusni Sablić s preko 20 metara postiže pogodak za 1:1.