Zadrani rutinskom završnicom osigurali polufinale; KK Zabok – KK Zadar 69:87

Drugi susret četvrtfinala između KK Zadra i KK Zaboka gledateljima u dvorani ali i onima ispred ekrana, ponudio je zanimljivu utakmicu u vrhunskoj atmosferi.

Na samom početku domaća momčad apsolutno je zaustavila goste otvarajući utakmicu s 18:3. Do kraja četvrtine Zadrani su rezultat smanjili na minus deset. I u drugoj četvrtini Zabok održava prednost, no ne i do kraja poluvremena pa Zadrani preko kontri dolaze do laganih bodova, otišavši na odmor sa svega dva boda prednosti za domaćine.

Koševima Ive Ivanova nakon odmora Zadar dolazi do prvih koševa prednosti utakmice, pa su momci Aramisa Naglića vrlo brzo otišli u plus sedam. Zabočani do kraja treće četvrtine padaju na minus 15.

Do kraja utakmice domaćini su povremeno pokazali živost, no Zadar je tek rutinski dočekao završetak utakmice te zasluženo otišao u polufinale.

Brzoja je na ovoj utakmici upisao 22 koša, Gray 19 a Ivanov svega jedan manje.