Arena Sport HRT-u preoteo sve utakmice naših klubova u europskim natjecanjima

HRT neće prenositi utakmice hrvatskih klubova u 2. pretkolu kvalifikacija za europska natjecanja.

Kanali Arena Sporta idućeg će tjedna prenositi sve utakmice naših klubova u europskim natjecanjima. Dinamo u utorak od 20 sati u Maksimiru dočekuje izraelski Hapoel u 2. pretkolu Lige prvaka. Prijenos je od 20 sati, a emisija počinje pola sata prije utakmice. Sve možete gledati na Arena Sport 1, javlja Net.

Sve na Arena Sportu

U četvrtak u 2. pretkolu Europske lige igraju Osijek i Hajduk. Splićani od 20 sati na Poljudu dočekuju Slaviju iz Sofije. Prijenos je od 20 sati na Arena Sport 1. Emisija počinje u 19.45.

Osijek u četvrtak, od 20.45, dočekuje slavne Glasgow Rangerse. Emisija počinje u 20.15. Prijenos Osječana je na Arena Sport 2.


Vijesti Antene Zadar slušajte na 97,2 MHz, te online na 972.fm na svaki puni sat od 8 do 16 sati. Slušajte i Jutarnju kroniku radnim danom u 7 sati. Svakako nas pratite i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube. Ne zaboravite i preuzeti našu aplikaciju za iOS i Android uređaje, kako bi vam bili još dostupniji u svakom trenutku.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...