aba liga kaznila kk zadar

Tornado sutra seli na tribinu iza koša: “Probudili ste uspavanu zvijer i tek sad ćete vidjeti pravi pakao Višnjika”

Arhiva AZD/Ilustracija
Tamni način

Na sutrašnjoj utakmici protiv Petrol Olimpije, navijači Tornada neće biti na svom mjestu, na Zapadu. Naime, ABA liga kaznila je KK Zadar zatvaranjem jednog dijela tribine Krešine dvorane zbog neprimjerenog ponašanja navijača koji su ipak pronašli rješenje.

‘Na sutrašnjoj utakmici između Petrol Olimpije i Zadra nećemo biti na našoj tribini već ćemo se spustiti na tribinu iza koša kod klupe za domaću momčad. Ovim putem pozivamo sve naše članove (bivše,sadašnje i buduće) da kupe kartu isključivo za tribinu iza koša. Ovaj čin je odgovor vodstvu ABA lige koje je odlučilo kazniti naš klub zatvaranjem dijela tribine za utakmicu protiv Petrol Olimpije. “Draga gospodo” iz ABA lige, ovim ste samo probudili uspavanu zvijer i tek sad ćete viditi pravi pakao Višnjika,’ stoji u objavi UN Tornado.

Ostavi komentar koristeći Facebook

Tagovi:


 

Listen on Online Radio Box!

Svira(lo) na Anteni Zadar 97,2

Listen on Online Radio Box!

10 najemitiranijih na Anteni Zadar