Boksački klub “Ares” s 13 natjecatelja putuje u Zagreb na prvenstvo Hrvatske

Boksački klub “Ares” u četvrtak ujutro putuje u Zagreb na prvenstvo Hrvatske u boksu, koje će se održati od 28.2. do 3.3. Delegaciju kluba čine 13 natjecatelja i dva trenera.

“Boje našeg kluba i grada branit će Luka Dokoza, Niko Dražina, Andrejas Baričević, Marino Sudinja, Luka Bukvić, Luka Matijević, Vice Radonić, Zvonimkr Pasalić, Andrija Vulić, Pino Rimanić i Niko Peša, na čelu sa trenerima Vedranom Bajlom i Nikolom Marketinom. Nakon dugih i zahtjevnih priprema naši natjecatelji se osjećaju u potpunosti spremnima za prvenstvo te ga jedva iščekuju. Valja istaknuti kako će naša ekipa u Zagrebu biti među brojnijima, a u tekućoj godini naš klub će ukupno predstavljati 22 natjecatelja u svim uzrastima. Zaželimo sreću našim predstavnicima u još jednoj velikoj i značajnoj sportskoj manifestaciji za naš grad i klub”, kažu iz kluba.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...