U ludosti nam je izgubljeno 22 lopte, kaže trener

Nazor i Planičić komentirali poraz; “Noćna mora, ovo se ne smije ponoviti”

KK Zadar
Tamni način

U 2. kolu HT Premijer lige Cibona je u Draženovom domu pobijedila Zadar rezultatom 90-71.

Evo kako su poraz komentirali iz naših redova.

Jure Planinić, igrač Zadra:

Čestitao bi Ciboni na pobjedi. Ušli smo u utakmicu s 9-0. Malo smo se zatim konsolidirali i prvo poluvrijeme opet odigrali ok kao prošlu utakmicu. Drugo poluvrijeme smo se dogovorili da idemo jako ali nije išlo, nismo odigrali ono što je trener tražio od nas. Za 2 dana imamo novu utakmicu, ovu moramo analizirati i sljedeću odigrati puno bolje.

Ante Nazor, trener Zadra:

Prvenstveno čestitke Ciboni. Zaista su nas nadigrali. Ušli smo loše u defanzivnom dijelu i to je odmah na startu razigralo protivnika. Poslije smo našli ritam, napadački to nije loše izgledalo, ali nismo imali disciplinu da lopta ide s jedne strane na drugu što nam je bio zaštitnički znak. U ludosti nam je izgubljeno 22 lopte i to na polje protivnika da zabija lagane poene i to se odrazilo tako da smo u drugom poluvremenu doživjeli totalni kolaps.

Kako gledate na drugo poluvrijeme?

Noćna mora. Kad obrana ne funkcionira i kad uđeš tako u izgubljene lopte onda je to jedan narušen ritam koji je teško vratiti. Ovo se sigurno ne smije ponoviti.