Policija objavila detalje; U Svetom Roku život je jučer izgubio 22-godišnjak

Policija je objavila detalje stravične nesreće u tunelu Sveti Rok.

Prometna nesreća sa smrtno stradalom osobom dogodila se u srijedu u 17:40 na autocesti A1 u tunelu Sveti Rok, u smjeru Splita, kada je 22-godišnjak iz Zagreba, upravljajući osobnim automobilom zagrebačke registracijske oznake uslijed neprilagođene brzine kretanja izgubio nadzor nad automobilom, skrenuo udesno i udario u betonski zid ugibališta.

Vozač je uslijed zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu događaja, priopćila je PU ličko-senjska.

Tunel Sveti Rok u smjeru mora bio je zatvoren za promet zbog policijskog očevida. U promet je ponovno pušten u srijedu oko 23:30.

 

 

Vijesti Antene Zadar slušajte na 97,2 MHz, te online na 972.fm na svaki puni sat od 8 do 16 sati. Slušajte i Jutarnju kroniku radnim danom u 7 sati. Svakako nas pratite i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube. Preuzmite naše aplikacije za iOS i Android uređaje, kako bi vam bili još dostupniji u svakom trenutku.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...