Odlična izvedba zadarskog napadača; Hat – trick Santinija u Kini!

Ivan Santini, koji je nakon SP-a u Rusiji dobio priliku kod Zlatka Dalića, ali ju nije uspio opravdati i nametnuti se u dresu Vatrenih, postigao je hat-trick u 5:2 pobjedi njegovog Jiangsu Suninga protiv Henana 5:2, donosi SportKlub.

Bivši hrvatski reprezentativac odigrao je odličnu utakmicu, a njegovim golovima Jiangsu je nakon samo 16 minuta vodio 2:0. Santini je prvo u 9. minuti krasnim udarcem glavom spremio ubačaj s lijeve strane u gol za 1:0, a sedam minuta kasnije zabio je prekrasan gol.

Eder je prošao po gol-aut liniji i vratio povratnu loptu Santiniju u peterac, a 31-godišnji Zadranin ju je provukao petom kroz noge stoperu za 2:0. Susret je prelomljen u 66. minuti pogotkom Santinija.

To je bio četvrti pogodak našeg nogometaša u prvenstvu Kine.

Santinijev Jiangsu trenutno se nakon osam odigranih kola nalazi na trećem mjestu sa četrnaest osvojenih bodova.