Ivan Santini je u odličnoj formi, opet je zabio u kineskoj ligi

Jiangsu Suning odigrao je 3:3 s Guangzhou R&F-om u 11. kolu kineske lige, a Ivan Santini opet je zabio gol.

Bivši hrvatski reprezentativac izjednačio je na 1:1 u 27. minuti krasnim golom, a njegova momčad je do 89. minute vodila 3:1. Onda je Xiang zabio autogol, a bod Guangzhouu je u sudačkoj nadoknadi osigurao Feiya.

Santiniju je ovo bio peti gol ove sezone i prvi nakon dva tjedna i utakmice protiv Henana kad je zabio hat-trick u pobjedi 5:2.

Santini kod trenera Cosmina Olaroiua uglavnom jednu utakmicu započinje od prve minute, a jednu ulazi s klupe. Danas je bio u početnoj postavi, a izašao je u 59. minuti.

Santini je u Kinu stigao prošlog ljeta iz Anderlechta za pet milijuna eura. Prije toga je igrao u Caenu, Standardu i Kortrijku, a za Hrvatsku je upisao pet nastupa, piše Index.