VIDEO Vrsaljkov potez protiv Belgije je hit na društvenim mrežama

Hrvatska je poražena 1:0 od Belgije u Bruxellesu u posljednjoj pripremnoj utakmici za Euro. Gol za pobjedu zabio je Romelu Lukaku. Hrvatska 13. lipnja otvara Euro protiv Engleske na Wembleyju od 15 sati. To je prva utakmica skupine u kojoj su još Češka i Škotska.

Na utakmici s Belgijom svih 90 minuta odigrao je desni bek Šime Vrsaljko. Vrsaljko ovog proljeća nije bio standardan u svom Atletico Madridu pa sada kroz pripreme s reprezentacijom hvata formu, piše Index. Nakon utakmice Vrsaljko je na Instagramu podijelio svoj potez s utakmice protiv Belgije iz 88. minute.

Lukaku je pokušao probiti hrvatsku obranu, a lopta se od Vrsaljka odbila izvan igre. Iako je bilo jasno da će lopta završiti u autu, Vrsaljko se zaletio, skočio i poletio zrakom kako bi to pokušao spasiti. Nije uspio, no njegov skok je odmah postao hit.