Nogometaši Zadra izgubili u utakmici protiv Zmaja iz Makarske rezultatom 0:1

Iznenađujući poraz doživjeli su igrači HNK Zadar od HRNK Zmaj iz Makarske s 0-1, na igralištu Stanovi pred stotinjak gledatelja s COVID potvrdama, u susretu trećeg kola 3.HNL-jug.

Pogodak odluke pao je u 68 minuti, a strijelac je bio tek što je ušao u igru iskusni Ševko Okić iz kontre.

Domaćini su imali neke svoje prigode u prvom poluvremenu, stvarali šanse, ali bezuspješno.

Ali kako to u nogometu često biva, sreća se okrenula i gosti odlaze put Makarske punog plijena.

Vratar HNK Zadar Jakov Pinčić kratko je prokomentirao utakmicu.

Nesretno smo izgubili, nismo uspjeli probiti taj njihov blok, nismo ih podcijenili, svoje šanse nismo iskoristili, oni jesu. Ništa, idemo sad u Split pokušati vratiti ove izgubljene bodove, jasan je Pinčić.

Učinak Zadrana nakon tri odigrana kola je po jedna pobjeda, poraz i neriješen rezultat.

U idućem kolu HNK Zadar gostuje u subotu 11. rujna od 16.30 sati, na Parku mladeži kod RNK Split.