Žuvela isključio Klarića iz kluba zbog dogovora o prelasku u HSP AS: “To je suprotno načelima našeg djelovanja”

Klub vijećnika izabranih s liste grupe birača dr. Ivica Žuvela isključio je Nenada Klarića iz kluba zbog pregovora o prelasku u HSP AS. Žuvelino priopćenje prenosimo u cijelosti:

“Klub vijećnika izabranih s liste grupe birača dr. Ivica Žuvela ovim putem  želi obavijestiti javnost da gospodin Nenad Klarić više nije član našeg Kluba u Županijskoj skupštini Zadarske županije. Poznato je da su se vijećnici Domovinskog pokreta pridružili našem Klubu s namjerom da im se omogući bolji i lakši rad u Skupštini.

S obzirom da je g. Klarić u finalnom stadiju dogovora o prelasku u HSP-AS, a kako je to suprotno načelima našega djelovanja u Skupštini Zadarske županije donesena je odluka da vijećnik Nenad Klarić više ne može biti dio Kluba izabranih s liste grupe birača  dr. Ivica Žuvela.

Kao nezavisni vijećnici smatramo da se svaki akter na političkoj sceni determinira svojim političkim djelovanjem, te je sukladno tome odgovornost prema biračima na njemu samom.”

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...