Modrića proglasili igračem utakmice, a on se javio na Twitteru i raspametio navijače diljem svijeta

Nogometaši Real Madrida drugi su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u dramatičnom dvoboju na Santiago Bernabeuu u Madridu u produžetku poraženi sa 2-3 (1-3) od branitelja naslova Chelseaja, čime su uspjeli obraniti pobjedu od 3-1 iz londonskog utakmice.

Chelsea je vodio 3-0 golovima Mounta u 15. minuti, Ruedigera u 51. minuti i Wernera u 75. minuti te imao prolaz u polufinale, ali je u 80. minuti Rodrygo na asistenciju Luke Modrića osigurao Realu produžetak. U šestoj minuti produžetka Karim Benzema je postigao pogodak koji je odveo Madriđane u polufinale.

Poruka navijačima

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, a Mateo Kovačić je bio u početnom postavu Chelseaja te igrao do 106. minute.

Nakon susreta Luka je dobio nagradu za igrača utakmice, a nakon toga se javio kratkim Tweetom i raspametio je navijače diljem svijeta.

“Odustajanje za nas nije opcija”, napisao je Luka i skupio gotovo 100 tisuća lajkova u nekoliko minuta, prenosi Net.