‘Banditi’ Krešimir Mikecin i David Trkulja osvojili medalje, Zubčić: “Ponosan sam na svoje mlade borce”

Boksački klub Bandits Zadar je nastupio na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete i kadete u Čakovcu.

Nastupila su četiri borca, kojima su ujedno ovo bili prvi nastupi u boksu.

U kategoriji do 40 kg broncom se okitio Krešimir Mikecin, do 60 kg srebrni je bio David Trkulja.

Kod kadeta prvak Hrvatske u kategoriji do 42 kg je postao Ivan Čmelik, a u kategoriji do 44 kg brončani je Roko Furčić.

S ovim natjecanjem je odrađeno i zadnje prvenstvo u ovoj godini u kojem je boksački klub Bandits osvojio medalje u svim uzrastima na prvenstvima Hrvatske. Ponosan sam na svoje mlade borce koji su pokazali zavidnu kvalitetu boksa i zasluženo osvojili medalje. Ujedno bih pohvalio i mlade trenere koji su pomogli pri pripremi sportaša, a to su Dominik Kisegi, Ivan Buškulić i Dino Hodžić, kaže Antonio Zubčić.