Svećenik održao misu ogrnut navijačkim šalom: “Molimo za hrvatsku reprezentaciju.”

Na facebook stranici Nogometnih ikona osvanula je fotografija svećenika don Miljenka Babaića koji je održao nedjeljnu misu u crkvi sv. Ilara u Milinima zaogrnut šalom na kockice, a pored oltara je bio postavljen i dres hrvatske nogometne reprezentacije.

– Vatreni sam navijač hrvatske reprezentacije i naravno Hajduka, a volim sve naše klubove do Vukovara. Uživam u nogometu i već zadnjih desetak dana na svakoj misi molimo i za sve naše članove hrvatske reprezentacije da nas i dalje uveseljavaju i da budu u zdravlju, rekao je don Miljenko Babaić za Dubrovački dnevnik, prenosi Index.

Don Miljenko je naglasio i kako mu je iznimno drago bilo čuti izbornika Dalića kada je kazao da pobjedu posvećuje svim hrvatskim braniteljima. – Samo neka oni dobro igraju, a mi nemamo niti jednog igrača koji je negativac, a to mi se sviđa. Meni vam je to na srcu, zaključio je.

Vijesti Antene Zadar slušajte na 97,2 MHz, te online na 972.fm na svaki puni sat od 8 do 16 sati. Slušajte i Jutarnju kroniku radnim danom u 7 sati. Svakako nas pratite i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube. Preuzmite naše aplikacije za iOS i Android uređaje, kako bi vam bili još dostupniji u svakom trenutku.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...