Preminuo Ivica Magaš, bivši igrač i predsjednik NK Hrvatski Vitez Posedarje

Još jedna tužna vijest danas je potresla ljubitelje sporta u Dalmaciji, a posebice one u Posedarju. Naime, jutros je, iznenada u 52.godini, preminuo bivši predsjednik i igrač NK Hrvatski Vitez Posedarje, Ivica Magaš. Iz Kluba su na svojem Facebook profilu podijelili tužnu vijest i izrazili sućut obitelji i prijateljima.

–  Jutros nas je potresla vijest da nas je u 52.godini života napustio naš Ivica Magaš. Bio je dugodišnji igrač, član uprave te bivši predsjednik našeg kluba čija su 3 sina također naši članovi. Uprava NK Hrvatski Vitez Posedarje izražava iskrenu sućut obitelji, prijateljima te svima koji suosjećaju, napisali su.

Vijesti Antene Zadar slušajte na 97,2 MHz, te online na 972.fm na svaki puni sat od 8 do 16 sati. Slušajte i Jutarnju kroniku radnim danom u 7 sati. Svakako nas pratite i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube. Preuzmite naše aplikacije za iOS i Android uređaje, kako bi vam bili još dostupniji u svakom trenutku.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...