Patrik Čudina i Noa Rudić, učenici Srednje škole Biograd, osvojili 3. mjesto na natjecanju “Gastro kreiraj sam”

Učenici 2. razreda smjera kuhar Srednje škole Biograd na Moru, Patrik Čudina i Noa Rudić, osvojili su 3. mjesto na natjecanju “Gastro kreiraj sam” u kategoriji Tko će brže, tko će bolje (filetiranje bijele ribe i izrada koktela od škampi).

Učenicima je ovo bilo prvo natjecanje na kojemu su sudjelovali i odmah su se vratili sa medaljom, zadovoljno ističu iz ove škole.

– Na ovom nesvakidašnjem natjecanju, koje se prvi put održalo, sudjelovalo je 25 strukovnih škola. Natjecanje je trajalo četiri dana, a naši učenici su se vratili s medaljom i novim iskustvom! Čestitamo našim učenicima na osvojenom trećem mjestu, kao i njihovom mentoru koji ih je poučio ovim znanjima i vještinama Kristijanu Pezelju!, poručuju iz Škole.

Možda vas zanimaju i ove priče
Kažite što mislite o ovoj temi
Loading...